Ana Sayfa : Hakkımızda : Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli meslektaşlarım,

Bilindiği gibi, 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında Bodrum’ da ‘Servikal ve Torakal Dejeneratif Hastalıklar’ sempozyumumuzu gerçekleştirdik. Yüksek katılımla gerçekleşen ve üst düzey bilimsel tartışmalar ile samimi bir aile ortamında gerçekleştirilen toplantımızdan umarım memnun kaldınız. Erken geri bildirimlerde olumlu sonuçlar almamız bizleri mutlu etti. Toplantının düzenlenmesinde büyük emeği olan Dr. Kadir Kotil’e teşekkürlerimizi sunarız.

Bu toplantımızda, aynı zamanda yönetim kurulu seçimimiz yapıldı ve yönetim kurulumuz şu şekilde oluştu: Dr. Cüneyt Temiz (başkan), Dr. Serkan Şimşek (ikinci başkan), Dr. Kudret Türeyen (sekreter), Dr. Ali Dalgıç, Dr. Mesut Yılmaz, Dr. Serdar Işık ve Dr. Ahmet Dağtekin.

Yönetim kurulu seçimlerine gelerek destek olan ve bize teveccüh gösteren tüm üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız. Verilen görevin sorumluluğunun bilincindeyiz ve bu sorumluluğa layık olabilmek için tüm gücümüzle çalışmaya başladık.
Önceki tüm yönetim kurullarına teşekkür ederiz. Bugün spinal grubumuz bu kadar güçlü, üretken ve aile ortamı havasında çalışıyorsa, geçmiş yönetimler sayesindedir. Bu noktada, bir önceki yönetim kurulunda görev yapan Dr. Erkan Kaptanoğlu ve Dr. Kadir Kotil’e , başarılı yönetim dönemleri için ayrıca teşekkürlerimi sunmak isterim.

Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi Grubumuzun önümüzdeki dönem daha da ilerlemesi için elimizden gelen gayreti göstereceğimizin bilinmesini isterim. Bu konudaki yöntemimiz; kıdemlilerimizin tecrübelerini, gençlerimizin enerjisi ile birleştirmek olacaktır. Bu amaçla tüm yönetim kurulu üyeleri ile, herhangi bir çekince olmadan, doğrudan iletişime geçmenizi rica ederiz. Bu şekilde getirilecek eleştiri ve önerilerinizin, daha katılımcı bir grup yaratacağı düşüncesindeyiz.

Birlikte, daha ileriye!

Selam ve saygılarımızla

SPSCG yönetim kurulu adına
Dr. Cüneyt Temiz

 LookUs & Online Makale